20.3 C
Sanski Most
Srijeda, 24 lipnja, 2026
HomeCrna hronikaPješak poginuo u naletu automobila 

Pješak poginuo u naletu automobila 

U prometnoj nesreći koja se dogodila u četvrtak navečer na magistralnom putu u mjestu Kopčić, općina Bugojno, poginuo je pješak (72) iz Donjeg Vakufa.

Kako se u petak doznaje u MUP-u Srednjobosanskog kantona, u nesreći su sudjelovali vozač A.M. (2002.) koji je upravljao putničkim motornim vozilom marke Audi i pješak K.M. (1954.) obojica iz Donjeg Vakufa.

U ovoj prometnoj nesreći smrtno je stradao pješak K.M. U suradnji s nadležnim Kantonalnim tužiteljstvom očevid na mjestu nesreće izvršili su policijski službenici OKP PU Bugojno.

Fena/federalna.ba

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here