Nedavno smo posjetili igralište u Vrhpolju gdje se skoro svakodnevno nalaze djeca koja igraju nogomet, a tu se održava i ljeti turnir u sklopu manifestacije “Dani Vrhpolja” i ostali šokirani kada smo vidjeli u kakvom stanju se nalazi igralište, koje pod hitno treba obnovu, jer u stanju kakvom se nalazi vrlo je opasno za sve koji ga koriste.
Pogledajte fotografije koje je napravio naš portal gradnadevetrijeka.ba i uvjerite se sami u kakvom je stanju igralište.









